TEKNİK

 • Forum
  Başlıklar
  Toplam Yorum:
  Son mesaj
 • CANON
  Canon Fotoğraf Makineleri Gövde, Objektif ve filtre kullanımı ile ilgili merak ettikleriniz. Yeni çıkan ürünler ilgili bilgiler, teknik detaylar bu bölümde.
  0 Başlıklar
  0 Toplam Yorum:
  Yorum yok
   
 • FUJİFİLM
  Fujifilm Fotoğraf Makineleri Gövde, Objektif ve filtre kullanımı ile ilgili merak ettikleriniz. Yeni çıkan ürünler ilgili bilgiler, teknik detaylar bu bölümde.
  2 Başlıklar
  5 Toplam Yorum:
  Son mesaj Fujifilm X Raw Studio İncelem…
  gönderen eren3271 Son mesajı görüntüle
  23 Nis 2018, 11:07
 • NİKON
  Nikon Fotoğraf Makineleri Gövde, Objektif ve filtre kullanımı ile ilgili merak ettikleriniz. Yeni çıkan ürünler ilgili bilgiler, teknik detaylar bu bölümde.
  0 Başlıklar
  0 Toplam Yorum:
  Yorum yok
   
 • SONY
  Sony Fotoğraf Makineleri Gövde, Objektif ve filtre kullanımı ile ilgili merak ettikleriniz. Yeni çıkan ürünler ilgili bilgiler, teknik detaylar bu bölümde.
  0 Başlıklar
  0 Toplam Yorum:
  Yorum yok
   
 • Aksesuar, Işık Sistemleri, Tripodlar Ve Yardımcı Malzemeler
  Çanta, Filtre, Pil, Flaşlar, Tripodlar ve Diğer Aksesuarlar ile ilgili bütün paylaşımları bu forumdan yapabilirsiniz.
  0 Başlıklar
  0 Toplam Yorum:
  Yorum yok
   
 • Kullanma Kılavuzları Ve Yazılım Güncelleme
  İlgili markanın kullanma kılavuzu ve yazılım güncellemelerini buradan paylaşabilirsiniz.
  0 Başlıklar
  0 Toplam Yorum:
  Yorum yok
   
 • Fotoğraf Çekim Teknikleri
  Fotoğraf çekmenin temel ihtiyacı bilgi sahibi olmak, meraklı olmak ve işi severek yapmak. Bildiğiniz gibi, bir şeyi yapmak için sevmek gerekir önce, eğer severek yapar gönül bağlarsanız başarılı olabilirsiniz. O yüzden, severek yapacağınız bu işin teknik bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Bildiklerinizi de paylaşmayı unutmayın :)
  1 Başlıklar
  1 Toplam Yorum:
  Son mesaj Kullanıcı avatarı Enstantane Ne İşe Yarar ve Na…
  gönderen RefreSh Son mesajı görüntüle
  04 Nis 2018, 18:03
 • Video Çekim Teknikleri
  Video kameralar ve video çekme ile ilgili detaylı bilgileri bu forumdan paylaşabilirsiniz. Eğer fotoğraf çekiyor ara sıra videoda çekiyorsanız, ara sıra burayı da ziyaret etmeyi unutmayın.
  0 Başlıklar
  0 Toplam Yorum:
  Yorum yok
   
 • Mobil Fotoğrafçılık
  Fotoğrafın çokça yaygın olması ve günümüzde her alanda çok yer alması tartışılmaz bir gerçek, bunun nedeni de fotoğraf çekmek için kullandığımız imkanlar. Bu imkanlardan biride cep telefonumuz ile fotoğraf çekebiliyor olmamız. Eğer profesyonel anlamda değil de, cep telefonunuz ile fotoğraf çekme arzunuzu gidermek istiyorsanız, bu forumda gereken bilgiyi bulabilir yada öğrendiklerinizi başkaları ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca, mobil fotoğrafçılıkta düzenleme programları ile ilgili bilgi paylaşımını buradan yapabilirsiniz.
  0 Başlıklar
  0 Toplam Yorum:
  Yorum yok
   
 • Adobe Photoshop Ve Lightroom
  Photoshop ve Lightroom programı ile ilgili eğitici, öğretici makaleler, görsel anlatımları burada paylaşabilir, ilgili paylaşımları inceleyerek sizlerde bilgi sahibi olabilirsiniz... Ayrıca Photoshop ve Lightroom Plug-in, Brush (Fırça), Font, Action, hazır filtreler gibi eklentilere, entegre çalışan program bilgilerine buradan ulaşabilir. Bildiklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
  0 Başlıklar
  0 Toplam Yorum:
  Yorum yok
   
 • Baskı Sistemleri
  Fotoğraf baskılarında kullanılan ekipmanlar, yaşanılan problemler ile ilgili çözüm önerilerini ve teknik bilgileri burada paylaşabilir aynı zamanda ihtiyacınız olan bilgiyi burada araştırabilirsiniz.
  0 Başlıklar
  0 Toplam Yorum:
  Yorum yok
   
 • İş Verenler - İş Arayanlar
  Bir stüdyonuz var ve bir çalışma arkadaşı arıyor olabilirsiniz, yada fotoğrafçılık konusunda iyi bir tecrübeye sahipsiniz iş arıyor olabilirsiniz. Ya da gündelik bir çözüm ortağına ihtiyacınız olabilir. Facebook profil fotoğrafı çektirmek istiyorum diyebilirsiniz. O Zaman buradan ihtiyacınız olanları başkaları ile paylaşın.
  0 Başlıklar
  0 Toplam Yorum:
  Yorum yok
   
 • İlanlar
  İkinci el ya da sıfır bir ekipmanınız var, bu ekipmanı satmak istiyorsunuz. Belki de bir ekipmana ihtiyacınız var almak istiyorsunuz. O zaman ihtiyacınız olanı buradan paylaşarak daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz.
  0 Başlıklar
  0 Toplam Yorum:
  Yorum yok
   
 • Aktif başlıklar
  Cevaplar
  Görüntüleme
  Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir